Skočit na obsah

* * * - - 1 Hlasy

Scalping koňských dostihů

• Please log in to reply
11 odpovědí na toto téma

#1 nonsalant

nonsalant

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
0

Odesláno 28 listopad 2016 - 06:09

Jak scalpovat koňský trh

#2 nonsalant

nonsalant

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
0

Odesláno 28 listopad 2016 - 06:12

Kdyby si nekdo lamal hlavu nad tim, jak scalpovat trh, at se podiva na tyto dve stranky a precte si o tom neco. Mne to dalo uplne jiny pohled na situaci...no uvidite sami kdo se do toho pusti...

#3 nonsalant

nonsalant

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
0

Odesláno 28 listopad 2016 - 06:13

bfscalper.com

http://moneymakersre...oking-good-far/

#4 šáša

šáša

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 300 Příspěvků:
29

Odesláno 28 listopad 2016 - 09:26

Hlavu si budeš lámat dál a ještě tě to bude stát peníze co z tebe chce ta stránka vytáhnout.

#5 nonsalant

nonsalant

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
0

Odesláno 29 listopad 2016 - 12:32

Hej zaplatil jsem si to a jsou to profici. Byl jsem opatrny ale 60£ jsem byl ochotny dat. Se sazkou 50£ jsem v prumeru v profitu 3£ na dostih. Ale jsem jen zacatecnik takze se ucim zatim jen na practise. Nekolikrat jsem naletel na ruzne veci ale toto je jine. Ja jim tady nechci delat reklamu, ale usnadnilo mi to praci, nad kterou bych jinak stravil nekolik let. Je hezke kdyz ti nekdo jenom ukazuje ze to dela a ze to funguje priblizne takto... Ale kdyz ti vysvetli proc je dulezite delat to prave takto, je to k nezaplaceni.

#6 BMK

BMK

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
41

Odesláno 29 listopad 2016 - 12:51

Za tie peniaze je tam obrovska value pre zaciatocnikov ,ale aj pre pokrocilych.Hoci aj tu na chrtbe je popisane dost o horse tradingu avsak  tito Anglani to urobili excelentne. :good:

#7 šáša

šáša

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 300 Příspěvků:
29

Odesláno 29 listopad 2016 - 15:33

Z principu je tam někde chyba. Pokud mám grál, neprodávám ho za 59€. A i kdyby to grál byl tak při četnosti lidí přestane fungovat. Pokud je to něco obecného podobného návodu, tak to je tady taky a zadarmo.

#8 nonsalant

nonsalant

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
0

Odesláno 01 prosinec 2016 - 12:29

Zobrazit příspěvekšáša na 29 listopad 2016 - 15:33 řeklo:

Z principu je tam někde chyba. Pokud mám grál, neprodávám ho za 59€. A i kdyby to grál byl tak při četnosti lidí přestane fungovat. Pokud je to něco obecného podobného návodu, tak to je tady taky a zadarmo.

jsou tam věci, které se tady nedočteš. není to kurz za 5 liber, a ani za 500... kdo je zkušený a vydělává na svém, tak ho to pravděpodobně mine. ale kdo se plácá, jako třeba já, ten tu najde směr, kterým by se měl udávat. Chtěl jsem tu jen dát vědět, že něco takového existuje a že to podvod není. Ta zelená čísla si prostě jen tak nevycucáš z prstu...

#9 šáša

šáša

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 300 Příspěvků:
29

Odesláno 01 prosinec 2016 - 12:47

No nic konkrétního k debatě není k dispozici. Není možné to nijak hodnotit.

#10 carlos

carlos

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 512 Příspěvků:
205

Odesláno 01 prosinec 2016 - 14:28

Zobrazit příspěveknonsalant na 01 prosinec 2016 - 12:29 řeklo:

jsou tam věci, které se tady nedočteš. není to kurz za 5 liber, a ani za 500... kdo je zkušený a vydělává na svém, tak ho to pravděpodobně mine. ale kdo se plácá, jako třeba já, ten tu najde směr, kterým by se měl udávat. Chtěl jsem tu jen dát vědět, že něco takového existuje a že to podvod není. Ta zelená čísla si prostě jen tak nevycucáš z prstu...
Zelene cisla v skusobnom rezime , hned budu cervenat ak prejdes na skutocne peniaze,   :)

#11 Mato

Mato

krabičák

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 372 Příspěvků:
69

Odesláno 02 prosinec 2016 - 20:01

Vidím tu nějaký rozpor: Ta zelená čísla si prostě jen tak nevycucáš z prstu............. kdo je zkušený a vydělává na svém, tak ho to pravděpodobně mine. ale kdo se plácá, jako třeba já ?????
Žádný neúspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na vůli pokračovat.

#12 Mato

Mato

krabičák

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 372 Příspěvků:
69

Odesláno 02 prosinec 2016 - 21:42

Zobrazit příspěvekMato na 02 prosinec 2016 - 20:01 řeklo:

Vidím tu nějaký rozpor: Ta zelená čísla si prostě jen tak nevycucáš z prstu............. kdo je zkušený a vydělává na svém, tak ho to pravděpodobně mine. ale kdo se plácá, jako třeba já ?????

Beru zpět. Příspěvek jsem si přiřadil k jiné diskuzi, tak proto mi to nehrálo :blush:
Žádný neúspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na vůli pokračovat.

Podobná témata Sbalit

Téma Fórum Začal Statistiky Info o posledním příspěvku

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních