Skočit na obsah

* * * * - 1 Hlasy

over strategie s 97% úspěšnosti.

strategie trading vyhra prodam fotbal over zisk sazka tip

• Please log in to reply
7 odpovědí na toto téma

#1 kamhla

kamhla

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
1

Odesláno 18 listopad 2016 - 14:07

Po 5 letech jsem se rozhodl s tradingem skončit. Ne proto že bych neměl úspěšně strategie, ale proto že jsem pochopil že nedokazu uhlídat sám sebe. Mám strategii, která generuje hodně velký zisk bez nutnosti znát nějak obzvlášť sportovní trh. Je naprosto jednoduchá a zvládne ji každý, jen nechápu že na to ještě nikdo nepřišel. Vždy na této strategii udělám hodně zajímavý kapitál a pak přijde má chamtivost, nebo nenazranost a zacnu dělat běžné sázky. O vše samozřejmě přijdu. Takže jsem se rozhodl mou éru obchodu ukončit, ale přijde mi škoda aby na téhle strategii nemohl profitovat někdo jiný někdo rozumnější co dokáže ustát ten tlak. Pokud máte zájem se mou strategii naucit napište mi zprávu.

#2 fenix

fenix

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 233 Příspěvků:
34

Odesláno 20 listopad 2016 - 17:11

Zobrazit příspěvekkamhla na 18 listopad 2016 - 14:07 řeklo:

Po 5 letech jsem se rozhodl s tradingem skončit. Ne proto že bych neměl úspěšně strategie, ale proto že jsem pochopil že nedokazu uhlídat sám sebe. Mám strategii, která generuje hodně velký zisk bez nutnosti znát nějak obzvlášť sportovní trh. Je naprosto jednoduchá a zvládne ji každý, jen nechápu že na to ještě nikdo nepřišel. Vždy na této strategii udělám hodně zajímavý kapitál a pak přijde má chamtivost, nebo nenazranost a zacnu dělat běžné sázky. O vše samozřejmě přijdu. Takže jsem se rozhodl mou éru obchodu ukončit, ale přijde mi škoda aby na téhle strategii nemohl profitovat někdo jiný někdo rozumnější co dokáže ustát ten tlak. Pokud máte zájem se mou strategii naucit napište mi zprávu.

Over, mas na mysli, sazeni na goly ve fotbale ? Ze nepotrebujes znat sestavy muzstev, zraneni, a tak dale, to je mi jasne. Vsechno jsou to jen cisla a kursy, nic vic, ale to jiste dobre znas.
Pokud ano, no nevim, 97 % uspesnost se mi zda malo. Kdyby alespon 98 %.
Mam spoustu jinych strategii, 98 az 99 % uspesnost.
Ale dik za nabidku.

#3 kamhla

kamhla

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
1

Odesláno 20 listopad 2016 - 18:23

Zobrazit příspěvekfenix na 20 listopad 2016 - 17:11 řeklo:

Over, mas na mysli, sazeni na goly ve fotbale ? Ze nepotrebujes znat sestavy muzstev, zraneni, a tak dale, to je mi jasne. Vsechno jsou to jen cisla a kursy, nic vic, ale to jiste dobre znas.
Pokud ano, no nevim, 97 % uspesnost se mi zda malo. Kdyby alespon 98 %.
Mam spoustu jinych strategii, 98 az 99 % uspesnost.
Ale dik za nabidku.

Věř mi že 97% je hodně velké číslo, hlavně z důvodu že při ztratovem obchodě je ztráta max. 10% vložené částky.

#4 fenix

fenix

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 233 Příspěvků:
34

Odesláno 20 listopad 2016 - 18:50

Zobrazit příspěvekkamhla na 20 listopad 2016 - 18:23 řeklo:

Věř mi že 97% je hodně velké číslo, hlavně z důvodu že při ztratovem obchodě je ztráta max. 10% vložené částky.

Stale si mi neodpovedel, jestli je to over ve fotbale, nebo basketbale, a to muze byt rozdil. Dik.

#5 cayman

cayman

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 47 Příspěvků:
17

Odesláno 22 listopad 2016 - 09:20

to je zas mimoň. pokud máš 97% výherních obchodů, pak ty 3% proher musí přinést 97% ztrát. Neboli 97x vyhraješ euro a 3x prohraješ 32,3e. Takže výsledek je nula, respektive mínus, kvůli provizi BF. Trhy typu under/over a match odds  jsou bohužel téměř 100% efektivní. Pokud bys opravdu vymyslel něco jak píšeš a neumíš na tom profitovat, zřejmě nechápeš absolutní základy sázení obchodování a matematiky. Ale klidně mi to prozraď. Vydělám za měsíc 100 miliónů a dám ti procento ze zisku. OK?
Trend is your friend.

#6 Johny

Johny

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
13

Odesláno 23 listopad 2016 - 15:05

cayman - líp bych to asi nenapsal. :) Já nabízím 2% ze zisku. :rofl:

#7 Otec Fura

Otec Fura

,..,

• Moderátor
  • 2 262 Příspěvků:
515

Odesláno 24 prosinec 2016 - 13:07

Over strategia z "97%" uspesnostou moze byt jedine over 0,5 market,,,a to 97% len kratkodobo

pri 1000 zapasoch su v pohode serie troch 0-0 alebo styroch 0-0 co zmaze bank uplne a este naseka straty,,,

v half time score z 1000 zapasov je raz seria 7 x 0-0 po sebe atd,,,skratka niektore veci funguju docasne kym nepride stratova seria,,,ktora zlomi bank aj psychiku,,,

carka nech sa mu dari raz napisal,,,mozeme mat 99% ziskovy system ale 1% straty nam zmaze cely bank,,

#8 luckydasty

luckydasty

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
0

Odesláno 05 leden 2017 - 18:13

Chlape tak nás nenapínej a pusť to do nás :-)

Podobná témata Sbalit

Téma Fórum Začal Statistiky Info o posledním příspěvku

Also tagged with one or more of these keywords: strategie, trading, vyhra, prodam, fotbal, over, zisk, sazka, tip

2 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 2 návětěvníků, 0 anonymních