Skočit na obsah

* * * * * 1 Hlasy

Ako von z tohto zacarovaneho kruhu :)

tip rada zaciatky su tazke

• Please log in to reply
6 odpovědí na toto téma

#1 RR760

RR760

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
0

Odesláno 11 říjen 2016 - 23:57

Zdravim, asi pred 3-4 mesiacmi som objavil betfair kde ma velmi zaujal koncept exchnge. Zacal som sa o to zaujimat ako to vlastne funguje a nasledne som objavil hracku.

Da sa povedat ze koncept a fungovanie exchange a hracky chapem (stale sa ucim), zaujalo ma hlavne obchodovanie UK koni. Sledujem anglickeho tradera Caan Berry a skusam rozlusknut kedy a preco vstupuje a vystupuje z trhu a pod.

Co sa tyka webu chrtba.com, som velmi vdacny ze nieco take na Slovensku vobec existuje pretoze je tu kvalitny obsah vdaka ktoremu som si ujastnil mnoho veci  Kazdy den sa skusam ucit nieco nove, niekedy ak stiham nahravam si pohyb marketov Uk koni a nasledne sa ich snazim analyzovat a hladat nejake suvislosti.

Ale uz dlshiu dobu mam ale pocit ze sa neviem posunut dalej, mam z tych vsetkych informacii trosku mix a neviem si ich spojit do kopy.

Chcel by som sa niekoho opytat (mozno mal tiez takyto problem v zaciatkoch) ci by mi nevedel dat nejaku radu resp. tip ako sa posuniem z tohto zacarovaneho kruhu.

PS: budem vdacny za kazdu odpoved !!
PS2: po pripade mozte poradit nejaku literaturu v SK resp. CZ jazyku

Příspěvek upravil RR760: 12 říjen 2016 - 00:02

#2 šáša

šáša

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 300 Příspěvků:
29

Odesláno 13 říjen 2016 - 12:18

A funguje to co berry píše?  Dyť už to roky prodává a spousta lidí se tím pádem snaží dělat to stejné, ne?

#3 VKarel

VKarel

Začínající

• Uživatel
  • PipPip
  • 24 Příspěvků:
7

Odesláno 24 říjen 2016 - 10:02

Zobrazit příspěvekRR760 na 11 říjen 2016 - 23:57 řeklo:

Zdravim, asi pred 3-4 mesiacmi som objavil betfair kde ma velmi zaujal koncept exchnge. Zacal som sa o to zaujimat ako to vlastne funguje a nasledne som objavil hracku.

Da sa povedat ze koncept a fungovanie exchange a hracky chapem (stale sa ucim), zaujalo ma hlavne obchodovanie UK koni. Sledujem anglickeho tradera Caan Berry a skusam rozlusknut kedy a preco vstupuje a vystupuje z trhu a pod.

Co sa tyka webu chrtba.com, som velmi vdacny ze nieco take na Slovensku vobec existuje pretoze je tu kvalitny obsah vdaka ktoremu som si ujastnil mnoho veci  Kazdy den sa skusam ucit nieco nove, niekedy ak stiham nahravam si pohyb marketov Uk koni a nasledne sa ich snazim analyzovat a hladat nejake suvislosti.

Ale uz dlshiu dobu mam ale pocit ze sa neviem posunut dalej, mam z tych vsetkych informacii trosku mix a neviem si ich spojit do kopy.

Chcel by som sa niekoho opytat (mozno mal tiez takyto problem v zaciatkoch) ci by mi nevedel dat nejaku radu resp. tip ako sa posuniem z tohto zacarovaneho kruhu.

PS2: po pripade mozte poradit nejaku literaturu v SK resp. CZ jazyku

Na další učení jsou dobré stránky http://www.soccerwidow.com/ Lidí jako je Caan Bery jsou na netu mraky a všichni jen v různých obměnách ukazují Back-Lay taktiku, kterou chtějí zpeněžit. U nás jsou určitě nejlepší stránky http://www.bethome.cz/ Ale to je uzavřený klub, kde není šance proniknout.

#4 šáša

šáša

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 300 Příspěvků:
29

Odesláno 24 říjen 2016 - 13:19

To jsou srandovní články na tom odkazu. Velká konkurence pro bravíčko a deset zaručených rad jak sbalit kluka.

#5 VKarel

VKarel

Začínající

• Uživatel
  • PipPip
  • 24 Příspěvků:
7

Odesláno 24 říjen 2016 - 13:38

Zobrazit příspěvekšáša na 24 říjen 2016 - 13:19 řeklo:

To jsou srandovní články na tom odkazu. Velká konkurence pro bravíčko a deset zaručených rad jak sbalit kluka.

Možná že pro tebe jako vševědoucího VIP jsou srandovní, ale začátečníkům mohou helpnout v orientaci. Žádný učený z nebe nespadl, ale blbce jakoby shazovali :)

#6 šáša

šáša

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 300 Příspěvků:
29

Odesláno 24 říjen 2016 - 14:01

Tady jsou mnohem lepší informace a k tomu bez té prodejní nebo marketingové části, která je zavádějící a pro začátečníka těžko rozpoznatelná. Ale kdo si chce vyzkoušet jak moc pitomej je tak tyhle uvedené odkazy vedou na to správné místo.

#7 ironford

ironford

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 51 Příspěvků:
6

Odesláno 02 listopad 2016 - 09:50

Zobrazit příspěvekRR760 na 11 říjen 2016 - 23:57 řeklo:

Pro motivaci ti pootevřu svůj příběh ...

Trading jsem si historicky vyzkoušel finančních trzích a nevyhovoval mi ... hlavně z důvodu časové náročnosti.

Postupně jsem přešel na Betting, resp. čistokrevné sportovní sázky bez zajištění ... prostě analýza nabídky a pokud nějaké nabízené události věřím, resp. JO VĚŘÍM, tak jednoduše otevřu pozici a držím ji do konce. Výhoda ? Úspora času, nenutí mě to sledovat průběžný vývoj události. Další výhoda? Oproti finančním trhům prakticky neomezená pracovní doba, pozice mohu otevírat klidně ve 2hod. ráno, o víkendech nebo v den státního svátku. Pro mě osobně tenhle krátký odstaveček v pomyslném derby Betting - Trading kdysi znamenal průběžný stav 2:0 pro domácí. Postupem času jsem v sázení dosáhl i rel. zajímavých úspěchů, ve srovnání s obchodováním na burze mě to chytlo i víc z pohledu osobního naturelu. Takže průběžně navýšení vedení 3:0 pro betting.

Postupem času jsem dosáhl určitých limitů u tuzemských SK, resp. některé mě začaly limitovat. A tak jsem si cca před 3 lety zaregistroval u BF a zkusil štěstí zde. Začínal jsem podobně asi jako Ty. Zprvu jsem se jen opatrně seznamoval s prostředím a hledal nějaké relevantní info, diskuzní fórum, sdílené zkušenosti. Až jsem narazil na chrtba.com.

Vystřelil jsem tu dva pokusy ...
1. in-play na koně bez zajištění ... http://www.chrtba.co...racing-in-play/
2. pre-play na závody chrtů s pokrytím všech možností, alá sázka na házení kostkou od "člověče nezlob se" ... http://www.chrtba.co...ounds-back-all/

... pokud budeš mít čas a chuť, projeď si obě vlákna. Nejde ani tak o obsah, ale spíš o přístup, myšlenkový vývoj, jak svou cestičku k pomyslnému grálu hledal jiný začátečník. Třeba Ti to v něčem pomůže. Hlavně to chce trpělivost, sebekázeň, stát si za svým i kdyby se čerti ženily, nebát se inovací a ignorovat shazovačné "rady zadarmo".

Přeju Ti hodně štěstí !

Also tagged with one or more of these keywords: tip, rada, zaciatky, su, tazke

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních