Skočit na obsah

- - - - -

Skrill MasterCard

zkušenosti poplatky

• Please log in to reply
91 odpovědí na toto téma

#1 Roodge

Roodge

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 88 Příspěvků:
6

Odesláno 19 srpen 2014 - 13:56

Zdravím :)
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás používá kartu od Skrillu, jedná se mi především o poplatky, sedí s tím, co je napsáno na stránkách ? Popřípadě, jestli jste neměli někdy, někde nějaké problémy. Chystám se ji objednat ale raději se první zeptám vás zkušenějších :)

Dík za každou reakci :good:

#2 carlos

carlos

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 512 Příspěvků:
205

Odesláno 20 srpen 2014 - 07:28

pouziva    ........          sedi

#3 Johny

Johny

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
13

Odesláno 20 srpen 2014 - 21:05

Používám rovněž, není problém.

#4 ivan15

ivan15

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 158 Příspěvků:
48

Odesláno 23 prosinec 2015 - 06:44

Dávam do pozornosti, že synovi dnes v noci nabúrali účet do skrillu. -3700€. Peniaze boli prevedené na nejakú ruskú stávkovú kanceláriu.

#5 Martines

Martines

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 740 Příspěvků:
141

Odesláno 23 prosinec 2015 - 09:39

WOW.  Pouzival bezpecnosti token ?

#6 ivan15

ivan15

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 158 Příspěvků:
48

Odesláno 23 prosinec 2015 - 12:06

Nie. Nemá šajnu, čo to je. Ani ja :)

#7 PetoBB

PetoBB

not understand :(

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 23 prosinec 2015 - 13:13

Ivan, sry za uprimnost, ale ak niekto v dnesnej nebezpecnej dobe nepouziva security token v pripade Skrill, ci ine zabezpecenie pri pouzivani BF a inych net sluzieb s financnymi prostriedkami, tak si priamo koleduje o podobny pruser. Pred rokmi podobne vykradli BF ucet s cca. 5k eur kamosovi a zial, nic sa nepodarilo vyriesit. Zelam, aby to Ivan u vas nedopadlo podobne!

#8 Johny

Johny

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
13

Odesláno 23 prosinec 2015 - 15:33

Token neměl. A jak silné heslo? (kolik znaků, složitost?) Držím palce a pošlete když tak ještě nějaké info, jak to dopadlo.

#9 PetoBB

PetoBB

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 23 prosinec 2015 - 18:38

Sila hesla nerozhoduje, ak bola ochrana heslom prelomena keyloggerom. Preto, ak na uctoch drzis vacsi obnos, je potrebne pre bezpecnost urobit maximum (samozrejme aj to niekedy nestaci).

#10 pivo

pivo

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 359 Příspěvků:
393

Odesláno 23 prosinec 2015 - 19:54

Ivan dik za info. Tusis/-te akym sposobom odchytili heslo/-a?
Prišiel som, videl som... no do riti

#11 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 25 prosinec 2015 - 16:23

Zobrazit příspěvekPetoBB na 23 prosinec 2015 - 13:13 řeklo:

....ale ak niekto v dnesnej nebezpecnej dobe nepouziva security token v pripade Skrill, ci ine zabezpecenie pri pouzivani BF a inych net sluzieb s financnymi prostriedkami, ....
Znie to nebezpečně. Čo to je ten "token" či iné zabezpečenie? Vopred vďaka za podrobnějšie info.

Příspěvek upravil Minapark: 25 prosinec 2015 - 16:24

V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.

#12 Mato

Mato

krabičák

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 372 Příspěvků:
69

Odesláno 25 prosinec 2015 - 17:49

Zde vysvětlení :  http://www.chrtba.co...klic-token-r111
Žádný neúspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na vůli pokračovat.

#13 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 25 prosinec 2015 - 18:28

aha, díky.
Ještě jeden dotaz na ochranu. Na některých stránkách stačí stránku (záložku) vypnout a automaticky dojde k odhlášení. Na některých i po vypnutí záložky nedojde k odhlášení. Pokud vlezu na záložku zpět, jsem tam stále přihlášen (třeba právě BF).
Otázka zní: Je to v nastavení na samotných stránkách, v prohlížeči nebo ve Windows?

#14 PetoBB

PetoBB

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 25 prosinec 2015 - 20:45

Minapark, zacni sa spravat ako priemerne inteligentny uzivatel a VZDY pouzi tlacidlo ODHLASIT, pretoze tvoj dotaz mne osobne pripada ako od debila z Bravicka.... :(

#15 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 26 prosinec 2015 - 09:06

Zobrazit příspěvekPetoBB na 25 prosinec 2015 - 20:45 řeklo:

...tvoj dotaz mne osobne pripada ako od debila ... :(
Evidente si nepochopil o čo ide. Jestli si se od toho debila neškrabol.
Nebudem spamovat.

#16 PetoBB

PetoBB

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 26 prosinec 2015 - 10:26

Ja som veľmi dobre pochopil, o čo tu ide. Ide o jedinú vec = bezpečnosť! Takže ak používaš povedzme prístup na BF cez web, kde máš na účte pár stoviek/tisícok eur, tak určite neopustíš účet/stránku zavretím záložky, ale VŽDY sa riadne odhlásiš. Samozrejme to platí pre všetky net účty, kde dbáš na zvýšenú bezpečnosť. A to hovoríme o ODHLASOVANÍ!!! Sám som sem dávnejšie napísal na Chrtbu článok o možnostiach 2STEP prihlasovania na BF účet, čo zásadne zvýši bezpečnosť prihlasovania na BF účet. http://www.chrtba.co...air-bezpecnost/

Samozrejme, boli tu spomenuté aj možnosti zabezpečenia SKRILL účtu pomocou Tokenu. No problém je, že je to viacmenej zbytočná robota, pretože podľa mojich informácií tieto zabezpečenia napriek reálnym hrozbách používa minimum ľudí a ak náhodou, tak to riešia až keď problém/prúser nastane!

Takže dúfam, že už si pochopil, prečo som na tvoj dotaz reagoval tak ako som reagoval. Pripadal/pripadá mi max. primitívny a ukazuje aj v tvojom prípade na hlúpy hazard s možnosťou vybielenia účtu!

#17 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 27 prosinec 2015 - 09:49

Díky PetoBB,
to už je iné kafe. Napsal bych konkrétně o co mi jde, kde mám problém. Ale tady to jen pro Skrill a Mastercard, ale dík.

#18 ivan15

ivan15

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 158 Příspěvků:
48

Odesláno 29 prosinec 2015 - 05:59

Čaute. Bol som trocha odcestovaný, takže nejaké info k problému až teraz. Volalo sa do skrillu, tam operátorka odovzdala info nejakému vyššiemu levelu managerov, ktorý majú vyšetriť prípad. Mali sa ozvať do 48 hod, ozvali sa až po sviatkoch, poslali dotazníky a formuláre, pomocou ktorých mapovali pohyb syna po Európe a jeho chovanie sa na skrile (ako často menil heslo, kedy a kam posielal peniaze). Na čas vyšetrovania mu zablokovali účet. To je zatiaľ všetko.
PeťoviBB dávam za pravdu, že človek je náchylný podceniť bezpečnosť až kým sa niečo nestane. Na druhej strane, ponúkať nejakú zvýšenú bezpečnosť v podobe tokenu sa mi zdá dosť blbé. V podstate tým pádom má niekto peniaze zabezpečené viac, iný menej. Napriek tomu ponúkajú priestor na tranzakcie pre obe strany za rovnakých podmienok. Nejaký blbý token by mal byť v základnej ponuke prístupný bez akýchkoľvek výhrad a doplnkov. Chlapec svoje peniaze už určite neuvidí, aj keď sa na nejakom fóre písalo že v podobných prípadoch pomohol ombudsman pre hazardné hry sídliaci v Británii. Občas niečo vybojoval späť priamo od skrillu.
Dám vedieť keď sa niečo konkrétne porieši.

#19 Khamill

Khamill

... tick tack, tick tack ...

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 600 Příspěvků:
183
  • LocationSeverny pol

Odesláno 29 prosinec 2015 - 11:52

Ivan, nechcem byt drzy ale najvacsia pravdepodobnost je ze za stratu penazi vacsinou moze majitel uctu. Mozno sa ti len nechcel priznat, alebo to boli tvoje peniaze, mozno pracujes na jeho ucet v bf a syn si takto privyrobil. Sanca ze len tak hacknu niekomu ucet je fakt mala a ked tak vacsinou to je o 100vkach az tisickach uctov. Takze ak niekto hackol hromadne nejake hesla tak prachy Vam vratia. Ak to bol ojedinely pripad tak peniaze nevratia a pravdepodobne ucet bloknu navzdy.

#20 ivan15

ivan15

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 158 Příspěvků:
48

Odesláno 29 prosinec 2015 - 12:48

Aféra ukončená! Skrill, s ospravedlnením sa za spôsobené nepríjemnosti, vrátil chlapcovi peniaze do posledného centu.
Khamil, syn je samostatne pôsobiaca jednotka na BF a mimochodom, zarába asi 2x viac ako ja :)

Podobná témata Sbalit

Also tagged with one or more of these keywords: zkušenosti, poplatky

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních