Skočit na obsah

- - - - -

Automatické podání sázek

• Please log in to reply
37 odpovědí na toto téma

#1 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 31 leden 2014 - 18:37

Ahoj chlapi, včera jsem zažil kuriozní věc s hračkou! Tak jen stručně, nechápu to do teď.
Treninkový mod mám nastaven na 10 000 a něco testotaval. Najednou se hračka zbláznila a začala dávat sázky (nevím kam, nevím jak, nevím kolik, nevím proč) někam, ale nebylo to nikde vidět!! Jen mizelo konto a narůstal mínus jak na výhru domácích, remízu a výhru hostů. Za chvíli bylo na kontě -250, na domácí -8 000, na remízu -15 000 a na hosty -6 000 (přibližně). Nevěřil jsem co se děje a hračku "natvrdo" vykřížkoval!!!

Docela mě polilo horko, kdyby se mi tohle stalo v hracím módu. Občas od počítače odcházím a hračku mívám puštěnou. Po včerejší příhodě nevím jestli mám hračku vůbec spouštět z očí.
Slyšel někdo něco podobnýho? Nebo jak se tohle mohlo stát? Mohl to snad udělat nějaký vir?
V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.

#2 Khamill

Khamill

... tick tack, tick tack ...

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 600 Příspěvků:
183
  • LocationSeverny pol

Odesláno 31 leden 2014 - 18:43

Zobrazit příspěvekMinapark na 31 leden 2014 - 18:37 řeklo:

Ahoj chlapi, včera jsem zažil kuriozní věc s hračkou! Tak jen stručně, nechápu to do teď.
Treninkový mod mám nastaven na 10 000 a něco testotaval. Najednou se hračka zbláznila a začala dávat sázky (nevím kam, nevím jak, nevím kolik, nevím proč) někam, ale nebylo to nikde vidět!! Jen mizelo konto a narůstal mínus jak na výhru domácích, remízu a výhru hostů. Za chvíli bylo na kontě -250, na domácí -8 000, na remízu -15 000 a na hosty -6 000 (přibližně). Nevěřil jsem co se děje a hračku "natvrdo" vykřížkoval!!!

Docela mě polilo horko, kdyby se mi tohle stalo v hracím módu. Občas od počítače odcházím a hračku mívám puštěnou. Po včerejší příhodě nevím jestli mám hračku vůbec spouštět z očí.
Slyšel někdo něco podobnýho? Nebo jak se tohle mohlo stát? Mohl to snad udělat nějaký vir?

to znie dost scifi :)

#3 Tom

Tom

Proud founder

• Administrátoři
  • 1 440 Příspěvků:
536

Odesláno 31 leden 2014 - 19:29

Ahoj,

Myslíš, že se ti podaří to nějak zreplikovat? Naštěstí to zatím nikdo jiný za historii hračky nehlásil, takže buď se jedná o nějakou extrémně vzácnou situaci, nebo to bylo způsobené něčím jiným. Neměl jsi například zapnuté nějaké nástroje jako Stop Loss, případně podané sázky v "Podmíněném vstupu" v nástroji Multibet?

#4 martion

martion

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 381 Příspěvků:
97
  • LocationSvitavy

Odesláno 31 leden 2014 - 21:38

Mozes mat zavirovany pc trojan a samo si to zacne klikat ale neviem.
Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin

#5 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 01 únor 2014 - 12:58

Khamill, Tom a Martion:

Znovu to zreplikovat? Nevím. Spot loss, multibet ne ééé. Nelezu do toho několik týdnů.
Hračkou samotnou to určitě nebylo. A Trojan?.....nikde nebyly vidět podávné sázky. Taky nevím. PC mám vcelku chráněné.

Než se to stalo, jsem měl různě několik jiných sázek i v jiných trzích (stejného zápasu). Ale to jsem vše pozavíral (aspoň myslím, neměl jsem dole v záložce nic nez ten jeden trh. Měl jsem tam asi -1500 na domácí, remíza zisk aso 7000 a na hosty taky mínus asi -2000.
A najednou ten zisk na remízu se začal znižovat, a tip 1 a 2 se začyli prohlubovat do mínusu. U trhů ani v podaných sázkách jsem nic neviděl. Přesto se sázky zvukově podávali. Bylo to všechno tak rychlý, že jsem neudělal ani screen, ale stejně by nic neřešil.
Kdyby tam zůstali nějaké sázky z jiného trhu (třeba CS), tak bych nemohl vidět snižování (pohyb) výhry v kurzu na zápas. A tady se to právě bylo vidět.
Nahoře v banku jsem měl asi 7000-8000 (nevím přesně, proto mám 10000, abych nemusel restartovat hračku). Chtěl jsem tento trh ukončit a najednou se to stalo.
Pokud bych měl na kontě mínus, tak zaprvé bych restartoval hračku a za druhé by nešli dávat sázky.
Ale jak to celé vzniko..........., asi jsem vád vyděsil, zato se omlouvám. Musel jsem mít někde nejaké sázky, ale kde???

#6 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 01 únor 2014 - 13:18

Zobrazit příspěvekTom na 31 leden 2014 - 19:29 řeklo:

Tome, ještě mě napadlo. Nedalo by se něco přečíst někde v PC? Rád to prohledám.

#7 Tom

Tom

Proud founder

• Administrátoři
  • 1 440 Příspěvků:
536

Odesláno 01 únor 2014 - 15:18

Odeslal jsem dotaz Geekovi, co se s tím dá dělat a hned jak budu vědět, dám sem info.

#8 Tom

Tom

Proud founder

• Administrátoři
  • 1 440 Příspěvků:
536

Odesláno 01 únor 2014 - 18:14

tak jediné možnosti jsou:

- někde v trhu zapomenuté sázky
- zapnutý tick offset, stop loss nebo nějaký podobný nástroj
- sázky podané přes multibet nástroj.

Kromě tohoto neexistuje možnost, jak by hračka mohla podat sama sázky.

Přečíst v PC záznam tvé aktivity nejde, protože Betfair neumožňuje vývojářům uchovávat tyhle data (o sázkách, atd.)

#9 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 01 únor 2014 - 20:16

Tick offset jsem používal. To by mohlo být ono.
Můj názor: zřejmě padl gol, změnili se kurzy, a zapomenuté sázky (někde, ale nebyly vidět, (v tom fofru (co mám jako dělat) jsem je nenašel) jen prachy šly do mínusu) se začali podávat. Nějak takhle to muselo být.
Hračka se super soft. Tady chyba na 100% nebyla.
Vzhledem k tomu, že jsem byl dezorientovaný, co se vlastně děje a že mám jen "zmatečné" informace a nemám žádný hmatatelný důkaz, tak bych poslal tuto záležitost k ledu.
Všem díky, musel jsem něco zvorat, co jsem přehlédl. Doufám, že příště přinesu pozitivní zprávy.

#10 Bendeton

Bendeton

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 89 Příspěvků:
9

Odesláno 02 únor 2014 - 14:56

Je to možné, protože se mi to taky dřív stávalo na koňských dostizích, kde jsem současně používal Stop loss a zároveň Tick Offset. Někdy skutečně došlo k tomu, že tyhle dvě věcičky se začaly proti sobě "hádat", a na funkcí Stop loss podanou sázku reagoval Tick Offset podáním protisázky, na kterou zase reagoval Stop loss.. Došlo ke smyčce a taky jsem to musel celé shodit křížkem, protože "Stop loss" a Tick Offset podávaly sázky tak rychle, že jsem je nestačil ani rušit, pokud se ještě neuzavřely.

#11 PetoBB

PetoBB

not understand :(

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 02 únor 2014 - 16:35

Minapark, zjavne ten soft nezvládaš a preto dostaneš od mňa radu zdarma. Ak chceš tradovať za skutočné peniaze, tak to rob radšej cez web, pretože z tvojich príspevkov je jasné, že nie si na prácu so softom pripravený. Prídeš zbytočne o peniaze a podľa tvojej (ne)schopnosti pochopiť základné fungovanie TGT by to mohol byť celý bank. Ak by si predsa len chcel"naostro" TGT použiť, tak určite nevypínaj funkciu POTVRDZOVANIA stávok, tým ešte ako tak eliminuješ riziko (aj keď pri automatizovaných funkciách ako Tick offset nepomôže ani tento bezpečnostný prvok).

#12 Bart

Bart

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 201 Příspěvků:
89
  • Locationsomewhere in mexico

Odesláno 02 únor 2014 - 17:31

mozno minapark je postarsia osoba a ty maju problem ovladat mobilny telefon.a nie tak hracku.tak majte snim prosym strpenie. :)

#13 Khamill

Khamill

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 600 Příspěvků:
183
  • LocationSeverny pol

Odesláno 02 únor 2014 - 17:54

Niektore reakcie skutocne obdivujem i ked su odpovedou na divne otazky, tak nemyslim, ze utok je ta najlepsia prezentacia seba sameho....

#14 Otec Fura

Otec Fura

,..,

• Moderátor
  • 2 262 Příspěvků:
515

Odesláno 02 únor 2014 - 19:29

Zobrazit příspěvekKhamill na 02 únor 2014 - 17:54 řeklo:

Niektore reakcie skutocne obdivujem i ked su odpovedou na divne otazky, tak nemyslim, ze utok je ta najlepsia prezentacia seba sameho....
Byt objektivny nemusi znamenat hned utok. :)

#15 Bendeton

Bendeton

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 89 Příspěvků:
9

Odesláno 02 únor 2014 - 19:35

To, co jsem popisoval já, tak to se dělo v tréninkovém módu, tedy kdy hračka musí ještě navíc sama simulovat burzu. A jen někdy - asi v situacích, kdy je stop loss zasažen z opačné strany, když ho předtím trh přeskočí. Ale neřeším to. Hlavní, co se ukázalo je nepoužitelnost Stop lossu na více trzích současně, protože to tak zatěžuje PC takovým způsobem, že se to škube jak PC hra na procesoru Aladin.

#16 PetoBB

PetoBB

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 02 únor 2014 - 19:50

Zobrazit příspěvekKhamill na 02 únor 2014 - 17:54 řeklo:

Ak je to reakcia na mňa, tak si úplne mimo. Nepotrebujem na nikoho útočiť a ani na nikoho neútočím, písal som to v dobrom, ako cennú radu, pretože by som tu nerád čítal, že niekto z tejto komunity zbytočne prišiel o peniaze. Osobne si myslím, že som Minaparkovi mojou radu pomohol viac, ako ty tvojim komentárom "to znie dost scifi " !!!

#17 Khamill

Khamill

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 600 Příspěvků:
183
  • LocationSeverny pol

Odesláno 02 únor 2014 - 22:37

Zobrazit příspěvekPetoBB na 02 únor 2014 - 19:50 řeklo:

Ak je to reakcia na mňa, tak si úplne mimo. Nepotrebujem na nikoho útočiť a ani na nikoho neútočím, písal som to v dobrom, ako cennú radu, pretože by som tu nerád čítal, že niekto z tejto komunity zbytočne prišiel o peniaze. Osobne si myslím, že som Minaparkovi mojou radu pomohol viac, ako ty tvojim komentárom "to znie dost scifi " !!!

Zdalo sa mi to scifi a plne ta chapem, po 1000 postoch ti urcite niektore otazky uzivatelov lezu na nervy. Ok, suhlasim, slovo utok bolo prehnane. Prijimajme kritiku pozitivne a zbytocne sa nehadajme. :)

#18 PetoBB

PetoBB

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 02 únor 2014 - 22:53

V pohode Khamill, len si zle pochopil môj príspevok, beriem to (počet mojich príspevkov pritom vôbec nie je relavantný). Verím, že Minapark si z toho zoberie len to dobré. Skutočne by som nerád videl od neho nejaký mega stratový screen! :(

#19 Tom

Tom

Proud founder

• Administrátoři
  • 1 440 Příspěvků:
536

Odesláno 03 únor 2014 - 07:03

hlavně v pohodě a bez offtopiců. Fórum má jednoduchá pravidla > téma > otázka > odpověď, nic jiného není potřeba :)

#20 Minapark

Minapark

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 535 Příspěvků:
74

Odesláno 04 únor 2014 - 20:00

No, pěkně ste mi to napísali. Máte všeci pravdu, nejsem nejmladší (viz podobizna), plno věcí nechápu, a občas dělám blbosti a ztráty jsou bohužel fakt velké. A to mě dost mrzí.
A kritika na mě? Vůbec žádná! Jste všichni prima parta, a kvůli mě se nehádejte, prosím.
PS: Jak píše "gliese" ve zprávě 12 - trefil to na 100%. A všem děkuji za rady a reakce. :good:

Podobná témata Sbalit

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních