Skočit na obsah

* * - - - 3 Hlasy

Banners Broker - názory (ked to uz prestava byt vtipom) SCAM, PODVOD, FAKE

• Zamčené téma Téma je zamčeno
715 odpovědí na toto téma

#301 Homer

Homer

HOMER

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 577 Příspěvků:
309
  • LocationLondon

Odesláno 17 prosinec 2012 - 16:44

ktovie ci a pripadne kolko "takymto" sposobom, len cez net, rozplakali clenovia chrtby ... (aj ked samozrejme v tradingu a v tomto je sakra rozdiel .. )
"Možno tam nebudem hneď, ale som bližšie než včera."
"Mundus totus venientem ad futuis."
"Hope is not a strategy! Trust nobody! The Holy Grail is YOU!"

#302 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 3 016 Příspěvků:
33

Odesláno 17 prosinec 2012 - 16:49

No jak bylo v tom nejmenovaném článku, u tradingu máš šanci a v tom je to jiné. :)

#303 Homer

Homer

HOMER

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 577 Příspěvků:
309
  • LocationLondon

Odesláno 17 prosinec 2012 - 16:53

niekedy mi to pripada, ze tu sancu ani nemam :D :D

#304 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 3 016 Příspěvků:
33

Odesláno 17 prosinec 2012 - 17:10

*
POPULÁRNÍ

Tak když nemáš profit, chyba je pravděpodobně ve strategii nebo výběru trhu. Využij tedy co nejdříve českého zastoupení společnosti Banners Broker a nech své panely růst, aneb "Internet je jedna velká kasička".

http://img542.images...14/mumaland.jpg

#305 Homer

Homer

HOMER

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 577 Příspěvků:
309
  • LocationLondon

Odesláno 17 prosinec 2012 - 18:19

lilek ty pojdes do pekla :D :D

#306 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 3 016 Příspěvků:
33

Odesláno 17 prosinec 2012 - 18:31

Ne, ne já patřím jedině do nebíčka.

#307 PetoBB

PetoBB

not understand :(

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 205 Příspěvků:
249

Odesláno 17 prosinec 2012 - 19:39

Lilkúúúúú, ty si kolííííik.. toto mi nerob :D :D :D

#308 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 3 016 Příspěvků:
33

Odesláno 17 prosinec 2012 - 19:49

Zobrazit příspěvekPetoBB na 17 prosinec 2012 - 19:39 řeklo:

Lilkúúúúú, ty si kolííííik.. toto mi nerob :D :D :D

Příspěvek upravil lilek: 17 prosinec 2012 - 19:50

#309 Muma

Muma

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 567 Příspěvků:
40

Odesláno 18 prosinec 2012 - 21:22

jj internetový hrdina lilek v akci
se skrytou identitou se dá dělat tolik věcí co by si jinak nedovolil..

Příspěvek upravil Muma: 18 prosinec 2012 - 21:24

#310 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 3 016 Příspěvků:
33

Odesláno 19 prosinec 2012 - 00:09

Ty nemáš náladu ani dnes? Všechno nejlepší k tvým 33. narozeninám.

Příspěvek upravil lilek: 19 prosinec 2012 - 00:11

#311 Muma

Muma

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 567 Příspěvků:
40

Odesláno 19 prosinec 2012 - 07:49

Lilku já mám dobrou náladu stále, díky za přání. Tohle téma je naprosto boží a asi i ty chápeš proč ho stále uzdřuju při životě. 75% mých registrací do BB je přes tohle téma. Navíc tohle téma propaguje i orbitka /nebo jak se jmenuje/ na svém verbovacím webu takže trafic zaručen. Většinou si to tady lidi přečtou, napíšou mi, já jim vysvětlím  o čem to je a buď se jim to líbí nebo ne. Tvoje posedlost mi vydělala sales kreditama zatím něco přes 320$ což není moc ale neurazí. Já ti děkuji a  doufám že budeš v propagaci pokračovat.

#312 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 3 016 Příspěvků:
33

Odesláno 19 prosinec 2012 - 08:15

Zobrazit příspěvekMuma na 19 prosinec 2012 - 07:49 řeklo:

Lilku já mám dobrou náladu stále, díky za přání. Tohle téma je naprosto boží a asi i ty chápeš proč ho stále uzdřuju při životě. 75% mých registrací do BB je přes tohle téma. Navíc tohle téma propaguje i orbitka /nebo jak se jmenuje/ na svém verbovacím webu takže trafic zaručen. Většinou si to tady lidi přečtou, napíšou mi, já jim vysvětlím  o čem to je a buď se jim to líbí nebo ne. Tvoje posedlost mi vydělala sales kreditama zatím něco přes 320$ což není moc ale neurazí. Já ti děkuji a  doufám že budeš v propagaci pokračovat.

No to bude "Orbitka" koukat. :)

Příspěvek upravil lilek: 19 prosinec 2012 - 08:17

#313 klatic123

klatic123

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 45 Příspěvků:
46

Odesláno 21 prosinec 2012 - 19:45

Banners Broker Scam Update

Kdyz uz tu dlouho nic noveho nebylo, nahodim tenhle (imho) dobre napsany a (z 90%) overitelnymi fakty podlozeny clanek, ktery demystifikuje spoustu tvrzeni sirenych BB sektou.

Zkraceny obsah (tak jak to jde po sobe):
  • Obraz BB v mediich - clanku v beznych (offline :) ) novinach od minula pribylo, zatim zadny pozitivni (asi zli novinari taky zavidi panely ve vsech barvach duhy).
  • Vylet do historie BB - aneb oficialni video ze zacatku BB (2010), kdy svuj business jeste bez zabran oznacovali jako "straightline cycler doubler" a tim padem se nejak nesnazili maskovat fakt, ze vyplacene penize jdou od pozdeji zaregistrovanych lidi -- "What this [straightline cycler doubler] means is that your payouts come from within the system (cycled) directly from sign-ups below you (a straight line)."
  • Pro pobaveni - fotka, kterou puvodne vydavali za Chrise Smitha - "matematickeho genia" v pozadi BB :D  Na fotce je vtipne to, ze ji stahli nekde z netu (najdete ji, kdyz do googlu zadate "businessman with folders and calculator") a dokonce misto toho, aby zalpatili £18 za jeji plnou verzi, tak ji radeji tesne nad vodoznakem orezali.
  • Dale je tam rozebrana a vyvracena rada argumentu bezne pouzivanych pro obhajobu BB, vcetne Mumovy oblibene pohadky o "blind network".
  • Asi nejvtipnejsi cast je, kdyz autor zkusi inzerovat s Banner Brokers (pres zminovanou blind network) a dostane za 7 tydnu 866 zobrazeni. To se rovna cca 0.86$. Vyvstava tedy otazka - jak muze BB vydelavat miliony, kdyz nejsou schopni zadavateli reklamy zaridit za skoro dva mesice alespon 1000 zobrazeni??? Nemluve o absenci zakladnich funkci pro analyzu a rizeni kampani, ktere jsou v tomhle businessu naprostym standartem.
  • Dale clanek poukazuje na zajimavy fakt, ze zatimco BB tvrdi, ze vydelali pres $100M v roce 2011, firma Clicksor, pres kterou BB brokeruje, vydelala jen $17.5M. Pokud vezmeme v uvahu to, ze Clicksor je v tom reklamne-potravnim retezci vys a ze BB rozhodne neni jedina firma, ktera je vyuziva, nejak nam tu nesedi pocty (Note: We know that Banners Broker has been brokering solely through Clicksor because publisher.bannersbroker.com can be IP traced directly to a Clicksor server.)
  • V dalsi sekci jsou rozebirany platebni metody a vyvracena dalsi oblibena Mumova pohadka o tom, ze BB musi byt seriozni, kdyz maji svoji platebni kartu ("...actually, there is no approval from Mastercard, and indeed no backing whatsoever. Banners Broker buys its pre-paid Mastercards from Vector, an independent reseller.")
  • A nakonec jsou vyvraceny zbyvajici Mumoviny typu "jak to muze byt ponzi, kdyz pod sebou nikoho mit nemusim" nebo "jak to muze byt ponzi, kdyz maji prednasky v xxx a expanduji do yyy" apod. a nasleduje zaverecne shrnuti.

BB má stovky tisíc členů a ty první si objevil že realita je jinde..
~Muma

#314 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 3 016 Příspěvků:
33

Odesláno 21 prosinec 2012 - 20:00

Zobrazit příspěvekMuma na 16 prosinec 2012 - 20:41 řeklo:

Já tu žádné nezodpovězené otázky nevidím.

Muma bude mít zase ten stejný problém co minule, zažívá takový svůj "Den trifidů". 8) Docela to sedí.

Na Zemi se rozšíří trifidé, podivné rostliny, které se dokáží odpoutat od půdy a přesunovat se (Banner Brokers). Jsou schopny zmrzačit či zabít člověka svým jedovatým žahadlem. (Investice) Poté, co lidstvo sleduje jedné noci na obloze množství zvláštních zelených meteorů (Panely), probudí se následujícího rána slepé. (Muma) Zrak se uchoval pouze těm jedincům, kteří se na úkaz nedívali. (Lilek) Pro poslední zbytky lidstva začíná postapokalyptická budoucnost, v níž mají noví houževnatí nepřátelé člověka převahu.

#315 Meridian

Meridian

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
3

Odesláno 23 prosinec 2012 - 05:37

Zobrazit příspěveklilek na 21 prosinec 2012 - 20:00 řeklo:

Muma bude mít zase ten stejný problém co minule, zažívá takový svůj "Den trifidů". 8) Docela to sedí.

Na Zemi se rozšíří trifidé, podivné rostliny, které se dokáží odpoutat od půdy a přesunovat se (Banner Brokers). Jsou schopny zmrzačit či zabít člověka svým jedovatým žahadlem. (Investice) Poté, co lidstvo sleduje jedné noci na obloze množství zvláštních zelených meteorů (Panely), probudí se následujícího rána slepé. (Muma) Zrak se uchoval pouze těm jedincům, kteří se na úkaz nedívali. (Lilek) Pro poslední zbytky lidstva začíná postapokalyptická budoucnost, v níž mají noví houževnatí nepřátelé člověka převahu.

Co ked bol pocas padu meteoritov v nemocnici s previazanymi ocami :)

Příspěvek upravil Meridian: 23 prosinec 2012 - 05:38

#316 Muma

Muma

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 567 Příspěvků:
40

Odesláno 23 prosinec 2012 - 10:12

článek od finche jako důkaz že je Bb scam :lol: jen pro info tenhle týpek si nechává za svoje "recenze" platit
to ani nemusím číst a vím že jsou tam žvásty
to je jako by si lilek udělal blog o BB :shok:
no nic pěkný svátky

#317 Muma

Muma

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 567 Příspěvků:
40

Odesláno 23 prosinec 2012 - 10:16

a nezapomeňte si koupit

Finch's Affiliate Marketing Survival Kit

:good:

#318 Muma

Muma

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 567 Příspěvků:
40

Odesláno 23 prosinec 2012 - 12:00

jinak to "oficiální video" od BB není samozřejmně oficiální video, je to prostě lež
to že si ho vyrobil někdo z BB Elite ti asi mohlo docvaknout, to že za to má ban za porušení podmínek asi taky
ale zase 100x vyřknutá lež se třeba jednou změní pravdu vid
btw třeba Cookovi který jako MLM guru plival na BB bylo nabídnuto at navštíví centrálu a vše zdokumentuje
at se ptá co hrdlo ráčí..a hádej? samozřejmně nabídku nepřijal, jen si řekl o úplatek
no nic

#319 klatic123

klatic123

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 45 Příspěvků:
46

Odesláno 23 prosinec 2012 - 13:08

Zobrazit příspěvekMuma na 23 prosinec 2012 - 10:12 řeklo:

článek od finche jako důkaz že je Bb scam :lol: jen pro info tenhle týpek si nechává za svoje "recenze" platit
to ani nemusím číst a vím že jsou tam žvásty
to je jako by si lilek udělal blog o BB :shok:
no nic pěkný svátky

to je nahoda, ze kdokoli napise nebo publikuje neco proti bb, tak si za to nechava platit, vydira je nebo vlastne dela neco tak spatnyho, ze za to dostane "ban za poruseni podminek", aby ho bb nemuseli vyplacet. a kdyby nahodou ne, tak se pro jistotu rekne "to ani nemusím číst a vím že jsou tam žvásty". darwinovu teorii ani nemusim cist a vim ze jsou tam zvasty. vzdyt je jasny, ze ty dinosauri kostry schoval do zeme buh, aby zkousel nasi viru ;)

Příspěvek upravil klatic123: 23 prosinec 2012 - 13:25

BB má stovky tisíc členů a ty první si objevil že realita je jinde..
~Muma

#320 Otec Fura

Otec Fura

,..,

• Moderátor
  • 2 262 Příspěvků:
515

Odesláno 23 prosinec 2012 - 13:27

Ja to vidim tak ze klatic a lilek su nespokojny zakaznici :pardon: :good: :crazy:

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních