Skočit na obsah

Varování - 10. listopadu má být spuštěna nová Betfair API. Více informací zde.

- - - - -

Svaty gral tradingu

37 odpovědí na toto téma

Anketa: Svaty gral (36 členů volilo)

Ak objavis svaty gral, teda dlhodobo profitabilnu strategiu a jej zverejnenie nezdeformuje trh:

1. Zacnes ju predavat (1 hlasů [2.78%])

Procento volících: 2.78%

2. Zacnes ju predavat a budes ju dalej aj sam pouzivat (2 hlasů [5.56%])

Procento volících: 5.56%

3. Zverejnis ju zadarmo (1 hlasů [2.78%])

Procento volících: 2.78%

4. Zverejnis ju zadarmo a budes ju dalej aj sam pouzivat (7 hlasů [19.44%])

Procento volících: 19.44%

5. Nechas si ju pre seba (25 hlasů [69.44%])

Procento volících: 69.44%

Hlas Návštěvníci nemohou hlasovat

#21 carlos

carlos

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 484 Příspěvků:
193

Odesláno 24 červen 2011 - 23:31

Zobrazit příspěveklilek na 24 červen 2011 - 23:12 řeklo:

Tak to neznám, vím jen o postupným přikrmování pojištění 0-0 a LAY  X od 45 až 70 minuty.

A co feedy? nevíte někdo jestli se to dá dneska ještě nějak použít? Zkoušel jsem tenis a když jsem odhadnul výsledek ještě před dopadnutím míčku, byl jsem o 3 vteřiny rychlejší než výsledková tabule, ale pořád o vteřinu pomalejší než většina, to snad nemohli být všechno insideři. Než se mi umístila sázka, bylo už pokaždý vymalováno.
Ja som to skusal tak, ze som sedel priamo na tenisovom zapase a podobne ako ty ta sec. chýbala , jedine co by sa dalo predpokladat vývoj v danom game, o 2-3 sec. skor ako tý čo maju opozdenie oproti tebe

Příspěvek upravil carlos: 24 červen 2011 - 23:32

#22 Homer

Homer

HOMER

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 1 468 Příspěvků:
279
  • LocationLondon

Odesláno 25 červen 2011 - 19:26

tak nebudem svina, ale podelim sa s vami o ten SVATY GRAL ! :
http://www.betfairtradingexpert.com/
:D
"Možno tam nebudem hneď, ale som bližšie než včera."
"Mundus totus venientem ad futuis."
"Hope is not a strategy! Trust nobody! The Holy Grail is YOU!"

#23 TITI-KE

TITI-KE

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 34 Příspěvků:
3
  • LocationKošice

Odesláno 25 červen 2011 - 23:31

Zobrazit příspěvekMichal na 23 červen 2011 - 21:27 řeklo:

ja som svina, nechal by som si to pre seba :D aj ked ! ked som nasiel chybu v bwin systeme, tak som o tom povedal kamosovi a ten na to kaslal ... tak ja som zarobil par desiatok tisic a on nic ... zvlastne ... niekedy ludia ked vidia peniaze pred sebou maju tendenciu neverit ...
presne tak to si vystihol :) ja to pripisujem k tomu ze ty ludia bud niesu mentalne pripraveny na bohatstvo alebo aj ked hovoria ze chcu mat peniaze nechcu v podvedomi ..

#24 darecekkk

darecekkk

Začínající

• Uživatel
  • PipPip
  • 15 Příspěvků:
8

Odesláno 20 duben 2012 - 15:56

Zdravím
Asi po půl roce testování jsem přišel na dost poznatků a mám na papíře 3 strategie, které prostě statisticky fungují. Je zajímavé co se člověk naučí když dennodenně studuje pohyby a nakonec mu to všechno dojde a přijde nato, že je to všechno tak lehké a prostě 300 euro měsíčně tam uděláte i kdyby jste nechtěli. Mám i jednu strategii, která je bez rizika ale výnos je jen 3% z vkladu. Pokud se odhodlám tak ji sem možná napíšu, až bude čas.

A že člověk není připraven na to být bohatým? Člověk není připraven přemýšlet jinak.

Doporučuji článek

http://www.financnik...bchodovani.html

Přečtěte to celé. Zabere to čas, ale je to dobrá investice. Někdo bude namítat, že to se sázením nesouvisí. Ale mě to pomohlo dost. Občas tam jsou možná pro někoho kidy, vymyšlené, ale věřte si tomu čemu chcete vy a je jedno kde je pravda, hlavně když to funguje.

Kámoš chtěl vidět odkud beru pořád prachy a když jsem mu to celé ukázal a vysvětlil, tak čuměl na mě jak puk a říkal, že je to určitě nějaká zlodějina...

Víte, člověk na naprogramovaný od mala aby jednou pracoval ku prospěchu zaměstnavatele, nebo třeba nějaké vyšší moci.
Snad není rodič, který by neřekl svému děcku. "Uč se ať máš dobrou práci a dobrý život".. Prosím vás co je dobrá práce? programátor co bere 1500kč/hod? co má 2 dny volna v měsíci, jen sedí, a tloustne? co má člověk z takových peněz? A nebo, dřít někde ve fabrice, která vydělává miliony, ale to hlavní si rozdělí úplně jiní a vám zbyde nějaká mizerných 15 tiisíc na měsíc?
Víte, takhle se zamyslí asi jeden člověk z 1000. A zbytek Vám nato řekne, že to tak prostě je a nic s tím neuděláte a ať se oto ani nesnažíte to změnit.(tohle vám naznačí každý). Ono je pro těch 999 lepší, pohodlnější posedět si ve fabrice, pospat si a večer do hospody a nadávat na vládu a na život jak je špatný... Pokud patříte k ním tak nemáte šanci uspět v tomhle, ani tak v životě celkově nad sebou.
Pokud je zde člověk, kterého práce baví(i takové znám) tak buďte rádi. A ať Vás naplňuje. Máte velké štěstí!

No mohl bych tak pokračovat dále, ale nevím jak je tohle forum aktivní a snad se tu někdo ukáže. :)

Příspěvek upravil darecekkk: 20 duben 2012 - 15:57

#25 andreir1

andreir1

Pokročilý Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 33 Příspěvků:
23

Odesláno 20 duben 2012 - 16:41

Zobrazit příspěvekdarecekkk na 20 duben 2012 - 15:56 řeklo:

Zdravím
Asi po půl roce testování jsem přišel na dost poznatků a mám na papíře 3 strategie, které prostě statisticky fungují. Je zajímavé co se člověk naučí když dennodenně studuje pohyby a nakonec mu to všechno dojde a přijde nato, že je to všechno tak lehké a prostě 300 euro měsíčně tam uděláte i kdyby jste nechtěli. Mám i jednu strategii, která je bez rizika ale výnos je jen 3% z vkladu. Pokud se odhodlám tak ji sem možná napíšu, až bude čas.

A že člověk není připraven na to být bohatým? Člověk není připraven přemýšlet jinak.

Doporučuji článek

http://www.financnik...bchodovani.html

Přečtěte to celé. Zabere to čas, ale je to dobrá investice. Někdo bude namítat, že to se sázením nesouvisí. Ale mě to pomohlo dost. Občas tam jsou možná pro někoho kidy, vymyšlené, ale věřte si tomu čemu chcete vy a je jedno kde je pravda, hlavně když to funguje.

Kámoš chtěl vidět odkud beru pořád prachy a když jsem mu to celé ukázal a vysvětlil, tak čuměl na mě jak puk a říkal, že je to určitě nějaká zlodějina...

Víte, člověk na naprogramovaný od mala aby jednou pracoval ku prospěchu zaměstnavatele, nebo třeba nějaké vyšší moci.
Snad není rodič, který by neřekl svému děcku. "Uč se ať máš dobrou práci a dobrý život".. Prosím vás co je dobrá práce? programátor co bere 1500kč/hod? co má 2 dny volna v měsíci, jen sedí, a tloustne? co má člověk z takových peněz? A nebo, dřít někde ve fabrice, která vydělává miliony, ale to hlavní si rozdělí úplně jiní a vám zbyde nějaká mizerných 15 tiisíc na měsíc?
Víte, takhle se zamyslí asi jeden člověk z 1000. A zbytek Vám nato řekne, že to tak prostě je a nic s tím neuděláte a ať se oto ani nesnažíte to změnit.(tohle vám naznačí každý). Ono je pro těch 999 lepší, pohodlnější posedět si ve fabrice, pospat si a večer do hospody a nadávat na vládu a na život jak je špatný... Pokud patříte k ním tak nemáte šanci uspět v tomhle, ani tak v životě celkově nad sebou.
Pokud je zde člověk, kterého práce baví(i takové znám) tak buďte rádi. A ať Vás naplňuje. Máte velké štěstí!

No mohl bych tak pokračovat dále, ale nevím jak je tohle forum aktivní a snad se tu někdo ukáže. :)

Vesměs souhlasím s tím co píšeš. Jinak mě kámoši( byli asi 3), kterým jsem trejding ukázal řekli buď, že na to nemají čas nebo buňky, nicméně pořád brečí, že nemají peníze. Myslím, že obojí je převlečená lenost. Líbil se mi výrok mumy kterej na svým blogu psal, když to zvládnu já,tak každý.

#26 Martines

Martines

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 616 Příspěvků:
124

Odesláno 20 duben 2012 - 16:43

urcite se s tim prispevkem castecne ztotoznuji, ale z meho pohledu je jakesi " zivotni stesti a spokojenost" otazkou toho jak se clovek diva na svet a co od neho ocekava. Driv jsem si taky rikal jak to bude skvele tradovat par hodin denne za slusne prachy....(kolik vydelam prumerne mesicne neuvedu (: ) , ale postupne zjistuju, ze mne to az tak nenaplnuje.... prece jenom jsou to jenom kusy papirku, v nasem pripade zelene cisilka v hracce...(:   ale urcite dobre vlakno k diskuzi.

Příspěvek upravil lubos2: 20 duben 2012 - 16:44

#27 miro

miro

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 452 Příspěvků:
147

Odesláno 20 duben 2012 - 18:16

darecekkk kamarade vubec s tebou nesouhlasim... jsou to spatne veci co pises, nezlob se na me...
hodnotit nebo soudit lidi bych si nikdy nedovolil... a psat neco o tom kolik kdo vydelava a nejak je podle toho skatulkovat uz vubec ne...
kazdemu cloveku bylo dano neco, kazdy je v necem dobry nebo spatny... a jestli nekdo bere 15 tisic nebo 150 tisic? co na tom sejde, hlavni je jaky ten clovek je, jak zije, jak je stastny, jak se chova k druhym ale hlavne zdraví je nejduleztijesi...

dlouho jsem nic do fora nepsal, jsem po operaci, jsem rad ze jsem rad a nejaky trading nebo ja nevim co je mi fakt jedno...

žadny z nas neni  naprogramovaný od mala aby jednou pracoval ku prospěchu zaměstnavatele, nebo třeba nějaké vyšší moci, to nevim kde jsi vzal, kazdy se muze rozhodnout sam, nebo za nej v horsim pripade rozhodne neco jineho - kdyz te potka uraz nebo jina tragedie, zadny program v tom neni....

ten delnik co vydela 15 tisic mesicne je treba stastnejsi nez ty, ma rodinu je zdravy atd. a ze neumi trading? no tak neumi... ze kdyby ho umel byl by na tom v zivote lepe? ale v cem? jen v tom ze by mel vic penez? ale treba lidi jsou pro neho dulezitejsi, nez sedet doma u compu a hledet do monitoru a klikat jak blazen, tak to by pro neho treba nebylo a je rad mezi lidma ve fabrice....
navic on ma jistych 15 tisic mesicne, ty udelas chybu a v momente nemas na konte nic a zacinas od nuly...

trading je prece prace jako kazda jina, ze to nekomu jde a jinemu o neco mene, je prece jedno, nedelame pro to aby nas nekdo obdivoval a placal po rameni a rikal jo ty jsi dobry, a my hazeli spinu na ostatni chudaky "naprogramovane" co se vraceji z fabriky....

vsechno chce svuj cas a i trading chce svuj cas... myslim darecekkk ze kdybych ti pred par lety neco rekl o nejakem Back a Lay tak by jsi me poslal nekam a vubec by jsi se mnou neztracel cas...

tvuj prispevek darecekkk je vlastne jen o tom ze jsi prisel na nejakou strategii, na nejaky gral, ted jsi King a tak se honem poustis do lidi a pises takove veci... kdyby ti ale strategie nevysla, prisel jsi o vsechno tak by jsi nic takoveho nepsal... ale problem je ze za vsim jsou jen penize penize a zase jen penize.... tak ti preju at je uzijes a hlavne at ti zdravi slouzi....
Mám zárodek náznaku nějaké strategie, ale budu potřebovat 10 milionů, abych to dotáhl až k teoretické vizi nějakého konceptu.

#28 martion

martion

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 371 Příspěvků:
100
  • LocationSvitavy

Odesláno 20 duben 2012 - 18:34

No cau Miro no snad ta operacia nebola nejaka vazna a prajem skore uzdravenie a co sa tyka darcekkk no uvidime ako dlho ti ten optimizmus vydrzi ale nadavat na ludi ze su lenivy to je snad kazdeho vec ci chce tradovat alebo nie co myslis?
A presne ako pise Lubos to tradovanie nie je az taka skvela praca ako si asi vsetci myslia sice to nerobim full time ale presedim u toho dost casu a kolko krat som rad ze este idem do normalnej prace
A ta strategia bez rizika o takych sme uz poculi tolko ze ani neviem kolko ja osobne to vidim tak ze neexistuje strategia bez najmensieho rizika riziko je vzdy len ho je potreba dokazat kontrolovat.
Jednu strategiu ti poradim ja a nemusim premyslat o tom pol roka staci dodrziavat MM a mat disciplinu :)

Příspěvek upravil krisztiansan: 20 duben 2012 - 22:35

Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin

#29 Otec Fura

Otec Fura

,..,

• Moderátor
  • 2 249 Příspěvků:
515

Odesláno 20 duben 2012 - 22:36

Riziko je vzdy nejake,,,a ked si myslime ze nie je,,, to znamena ze sme ho este neobjavili,,,, :hi:

#30 Tom

Tom

Proud founder

• Administrátoři
  • 1 394 Příspěvků:
512
  • LocationBrno

Odesláno 21 duben 2012 - 06:27

*
POPULÁRNÍ

to, ze lidi radeji nadavaji, nez aby svoji vnejsi situaci nejak zmenili, je pravda (u spousty, mozna vetsiny z nich), ale soudit je - jak rika miro - nelze. Na druhou stranu si pamatuju, jak jsem byl v rodine vychovavan. Presne zpusobem, ktery popisuje darecek - "hlavne se uc, abys mohl mit dobrou praci, hodne penez a budes stastny". To, ze existuje neco jineho, nez prace, jsem nevedel. Na gymplu jsem na to prisel, naucil se to a myslel si, ze budu stastny. Pak jsem si myslel, ze budu stastny, az budu vydelavat xy penez. Nakonec jsem stejne prisel na to, ze by bylo uplne jedno, co bych delal, to stesti prameni z vnitrniho klidu a harmonie. Sebelepsi dum/auto/dovolena neudela cloveka opravdu stastneho. Ne materialno, ale duchovno...to je to, co by se podle meho nazoru melo vstepovat detem v rodinach. Je jedno, jestli bude clovek pracovat, tradovat, nebo bude rentierem, pokud bychom od malicka vedeli, co hledat a kde to najit, tak bychom nemuseli celit vecem, jako jsou valky, nenavist, nasili, zavist, atd. Zakladni mravni a duchovni hodnoty jsou stejne napric vsemi kulturami. Pokud nekdo opravdu hleda Svaty gral, tak ho najde (ale ne ve statistikach nebo na ladderu, najde ho v sobe). Tot konec memu rannimu mudrcovani :)

pekny filmek na zaver http://video.google....088333019987494

#31 martion

martion

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 371 Příspěvků:
100
  • LocationSvitavy

Odesláno 21 duben 2012 - 10:12

No ten filmek to je teda sila uf :good:
Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin

#32 Ned

Ned

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 2 981 Příspěvků:
32

Odesláno 21 duben 2012 - 11:11

Pěkný film, ale kdo bude ten co obětuje svůj život ve prospěch ostatních, no hlavně abych to nebyl já! :shok:

#33 Rita

Rita

Nováček

• Uživatel
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
4

Odesláno 21 duben 2012 - 13:06

Tisíc lidí tisíc názorů. Můj kamarád co mě k tradingu přivedl považuje za svatý grál právě trading, přestože před pěti lety aktivity jako burzovní obchodování apod. více či méně odsuzoval. Známe se od 5 let, jsme jak brácha se ségrou, co ho znám, tak vždy mluvil o medicíně a zachraňování lidských životů. Nakonec mu to i dopadlo a stal se zdravotnickým záchranářem. Před třemi lety při jednom zásahu u poraněného opilce jej druhý opilec vzal tyčí po hlavě ve chvíli kdy se snažil jeho kamarádovi zachránit život!! V tu chvíli se mu zhroutil Svět. Tři týdny v komatu, krvácení do mozku, dvě operace, potíže s viděním (občas se mu stane že se mu rozostří vidění) přišel o řidičák (hned po záchranařině byla jeho životním koníčkem motorka a auto) jezdil amatérské závody silničních motorek. Pojistka mu nakonec pokryla třičtvrtiny hypotéky, do práce se vrátit nemohl, zůstal tedy v invalidním důchodu což mu pokryje náklady na jídlo a bydlení. Po marném hledání práce, se nakonec dostal k tradingu a on říká díky disciplíně, vůli a výdrži je schopen pokrýt splátky hypotéky a měsíčně ušetřit i pár eurek. Když se ho zeptám jestli ho to baví, tak říká že trejduje jen tehdy pokud má motivaci protože když má motivaci tak ho to baví a když ho to baví tak mu to jde :) Píšu to sem jen jako další možná trochu jiný názor na trejd, tak mě prosím nekamenujte :P

#34 Tom

Tom

Proud founder

• Administrátoři
  • 1 394 Příspěvků:
512
  • LocationBrno

Odesláno 21 duben 2012 - 14:59

Zobrazit příspěveklilek na 21 duben 2012 - 11:11 řeklo:

Pěkný film, ale kdo bude ten co obětuje svůj život ve prospěch ostatních, no hlavně abych to nebyl já! :shok:

Obetovat zivot ve prospech ostatnich podle meho neni pointa toho filmu. Tento jeden clovek (mozna) dokazal najit svuj klid a naplnit svuj zivot a tohle muze kazdy dosahnout necim jinym. Kazdy na svete nechce to same. Mam takovou filozofii, ze jestli jsme naplnili svuj zivot bezezbytku, se dozvime, az umreme :)

#35 Peca

Peca

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • 54 Příspěvků:
25
  • LocationZlín

Odesláno 22 duben 2012 - 12:01

*
POPULÁRNÍ

Je zajímavé, jak se tento film "dotkne" těch lidí, kteří už pochybují o tom, jestli ten systém ve kterém žijeme je správný ( jak už je napsáno výše .... dobře se uč, najdi si práci, vydělávej peníze... )...prostě zapadni do společnosti a nejdi proti zažitým pořádkům. Když jsem to viděl před lety poprvé, tak jsem čučel s otevřenou pusou .... protože tam byly náznaky všeho, o čem jsem přemýšlel .... vlastní názor, svobodná volba, vývoj osobnosti .... každý tam najde část sebe samého.

Jak píše Tom .... vnitřní klid a pohoda. Jen je potřeba najít způsob, jak se k tomu dostat.

Mně hodně baví být s rodinou. Radost mi dělá zemědělství ( mám taky takový svůj názor, že je to jediná oblast lidské činnosti, kde se něco fyzicky "vytváří". Když vidím kam směřuje průmysl .... hlavně automobilový, jak se plýtvá se surovinami a vyrábí se odpad ( i když to ze začátku vypadá jako luxusní auto :)  ) tak z toho nemám dobrý pocit. ( Tady by jste se asi hodně nasmáli, kdyby jste věděli, jaké je moje zaměstnání :rofl:  )

No a tak jsem si část svého snu splnil ... domek na samotě, rodina ochotná můj sen sdílet :)  , pár ovcí, koz, pole ..... ale to všechno ještě potřebuje zdroj financí. Plat mám sice slušný, ale většinu dne jsem v práci a tak jsem hledal něco, co mi umožní trávit víc času s rodinou...

..... a už jsme u tradingu.

Takže tak .... pro mě je grál rodina a práce ... která mě baví ( ale nemusí to být zrovna "práce". Někdo může psát knihy, sportovat,.... netuším co všechno. Mně prostě uspokojuje ta jednoduchost a zároveň nepředvídatelnost zemědělství. Ten trading je momentálně jen taková nutnost, která mi to umožňuje :)

... co na to říkáte?

#36 miro

miro

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 452 Příspěvků:
147

Odesláno 22 duben 2012 - 16:21

Peca pekny prispevek....
loni jsme vysadili 70 japonskych rychlorostoucich topolu, nebot v lesich uz za chvili nebude nic...
letos poprve zkusime včely, akorat by to chtelo včelí kralovny z Rakouska, ty maji respekt a včely jsou klidnejsi...
Mám zárodek náznaku nějaké strategie, ale budu potřebovat 10 milionů, abych to dotáhl až k teoretické vizi nějakého konceptu.

#37 Martines

Martines

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 616 Příspěvků:
124

Odesláno 22 duben 2012 - 19:29

jo k tomu zemedelstvi mam taky vztah... jestli sem tedy spada pestovani trnek a merunek pro naslednou vyrobu slivovice...(:   ale je jasne, ze zemedelstvi vzdycky melo a bude mit hodnotu. Proste neco si nasadit ( bramborym zeleninu) pak to obdelavat a nakonec sklidit - to je skvely pocit.

#38 miro

miro

Pokročilý Uživatel

• VIP člen
  • PipPipPip
  • 452 Příspěvků:
147

Odesláno 02 červenec 2012 - 21:42

Peca tak uz mame prvni vcely doma... je to nářez :)) preju ti at se do toho taky pustis...

Přiložené náhledy

• vcely.jpg

Podobná témata Sbalit

Odpovědět

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních